O SPOLEČNOSTI

V roce 2003 jsme uzavřeli distribuční smlouvu se společností Hain Lifescience GmbH. S cílem umožnit  laboratořím v České republice a ve Slovenské republice využívání špičkových moderních molekulárněbiologických diagnostických metod v rutinní klinické diagnostice, které tato společnost vyrábí a dodává.

V říjnu 2018 došlo ke změně vlastnické struktury a majoritním vlastníkem se stala společnost Bruker Corporation a společnost dále vystupuje pod názvem Bruker-Hain Diagnostics GmbH.

Testy této firmy jsou založeny na inovativní patentované technologii DNA Strip® (metoda obdobná DNA chipům) využívající k detekci cílových parametrů vysoce přesnou a specifickou technologii. Portfolio výrobků a metod se neustále rozšiřuje a rozvíjí v aktuálních oblastech současné laboratorní diagnostiky, jako jsou například lidská genetika, mikrobiologie a dentální diagnostika.

Mezi klíčové produkty patří detekční kity na diagnostiku širokého spektra mykobakterií, methicilin rezistentního Staphylococus aureus, trombofílie, laktózové intolerance nebo grampozitivních a gramnegativních mikroorganismů z krve.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *